Η βάπτιση του μικρού Θεόδωρου πραγματοποιήθηκε στην Εκάλη σε ένα πανέμορφο εκκλησάκι και με πλήθος κόσμου!Οι γονείς Πάνος και Κατερίνα (και οι δυο δικηγόροι) διάλεξαν από εμάς για το στολισμό της βάπτισης πανέμορφα υλικά ένα κιόσκι για το χώρο που θα γινόταν η βάπτιση και λουλούδια ήλιους που θα πλαισίωναν την όλη διακόσμηση!Το κιόσκι έδωσε μια μεγαλοπρέπεια στο χώρο και παράλληλα προστάτευσε όλους όσους ήταν από κάτω από το ζεστό ήλιο που είχε εκείνη η μέρα!
![stolismos-vaftisis-me-kioski-3](http://grgamos.com/wp-content/uploads/2014/06/stolismos-vaftisis-me-kioski-3.jpg)
Το γαλάζιο το κίτρινο και το λευκό ήταν τα χρώματά μας!Οι ήλιοι το vintage και το παραμύθι ήταν το θέμα μας!
![stolismos-vaftisis-me-kioski-3](http://grgamos.com/wp-content/uploads/2014/06/stolismos-vaftisis-me-kioski-1.jpg)
Γκρουπάκι με vintage αντικείμενα μπροστά από το χώρο που γινόταν το μυστήριο
![stolismos-vaftisis-me-kioski-3](http://grgamos.com/wp-content/uploads/2014/06/stolismos-vaftisis-me-kioski-2a.jpg)
Το λαμπερό κίτρινο των ήλιων φώτισε τον ήδη φωτεινό χώρο της βάπτισης που έγινε έξω από το εκκλησάκι Γεννέσιον της Θεοτόκου στην Εκάλη!
![Στολισμός κολυμπήθρας 0066 Στολισμός κολυμπήθρας](http://grgamos.com/wp-content/uploads/2014/06/0066-Στολισμός-κολυμπήθρας.jpg)
Για περισσότερες φώτο πατήστε εδώ