![βάπτιση-στολισμός-με-λουλούδια-του-αγρού](http://grgamos.com/wp-content/uploads/2015/05/βάπτιση-στολισμός-με-λουλούδια-του-αγρού.jpg)
Στολισμός βάπτισης-Γαλλική εξοχή
Στη Σαρωνίδα και στο ναό της Κοιμήσεως Θεοτόκου διακοσμήσαμε με πολύ αγάπη τον εξωτερικό χώρο του ναού!
![στολισμός-βάπτισης-γαλλική εξοχή-2](http://grgamos.com/wp-content/uploads/2015/05/στολισμός-βάπτισης-γαλλική-εξοχή-2.jpg)
Τα χρώματα και γενικότερα το ύφος της διακόσμησης επιλέχτηκαν μαζί με τη μαμά και το μπαμπά της μικρής,το θέμα ήταν η Γαλλική εξοχή και ένα ρομαντικό ζεστό μεσημέρι περίμενε όλους τους καλεσμένους που μετά το τέλος του μυστηρίου δροσίστηκαν με σπιτική λεμονάδα και πολλά γλυκά!
![Λεμονάδα σπιτική σε στολισμό βάπτισης λεμονάδα-σε-βάπτιση](http://grgamos.com/wp-content/uploads/2015/05/λεμονάδα-σε-βάπτιση.jpg)
Στο εσωτερικό χώρο διακοσμήσαμε τη κολυμπήθρα με το ίδιο σκεπτικό.Λιλά υφάσματα και δαντέλα,λουλούδια σε παλ αποχρώσεις!
![στολισμός-βάπτισης-γαλλική εξοχή-3](http://grgamos.com/wp-content/uploads/2015/05/στολισμός-βάπτισης-γαλλική-εξοχή-3.jpg)
![στολισμός-βάπτισης-γαλλική εξοχή-4](http://grgamos.com/wp-content/uploads/2015/05/στολισμός-βάπτισης-γαλλική-εξοχή-4.jpg)
![στολισμός-βάπτισης-γαλλική εξοχή-6](http://grgamos.com/wp-content/uploads/2015/05/στολισμός-βάπτισης-γαλλική-εξοχή-6.jpg)
![στολισμός-βάπτισης-γαλλική εξοχή-5](http://grgamos.com/wp-content/uploads/2015/05/στολισμός-βάπτισης-γαλλική-εξοχή-5.jpg)
![στολισμός-βάπτισης-γαλλική εξοχή-7](http://grgamos.com/wp-content/uploads/2015/05/στολισμός-βάπτισης-γαλλική-εξοχή-7.jpg)