Στολισμός γάμου στην Αγία Αναστασία Περισσού για το Γιώργο και τη Μαρία!
Απο τα πολύ όμορφα και ταιριαστά ζευγάρια που έγιναν πελάτες μας το 2014!
Η δημοφιλής εκκλησία του Περισσού με τα πολλά σκαλοπάτια ήταν η επιλογή τους.Σε αυτά τα σκαλοπάτια δημιουργήσαμε ένα ρομαντικό σκηνικό με στοιχεία vintage.Θέλαμε όλος ο στολισμός να βγάζει συναίσθημα και να ταιριάξουμε την απλότητα με τη φινέτσα!
![στολισμός-γάμου-Αγία-Αναστασία-περισσός-1](http://grgamos.com/wp-content/uploads/2015/01/στολισμός-γάμου-Αγία-Αναστασία-περισσός-1.jpg)
![στολισμός-γάμου-Αγία-Αναστασία-περισσός-2](http://grgamos.com/wp-content/uploads/2015/01/στολισμός-γάμου-Αγία-Αναστασία-περισσός-2.jpg)
![στολισμός-γάμου-Αγία-Αναστασία-περισσός-7](http://grgamos.com/wp-content/uploads/2015/01/στολισμός-γάμου-Αγία-Αναστασία-περισσός-7.jpg)
![στολισμός-γάμου-Αγία-Αναστασία-περισσός-3](http://grgamos.com/wp-content/uploads/2015/01/στολισμός-γάμου-Αγία-Αναστασία-περισσός-3.jpg)
![στολισμός-γάμου-Αγία-Αναστασία-περισσός-5](http://grgamos.com/wp-content/uploads/2015/01/στολισμός-γάμου-Αγία-Αναστασία-περισσός-5.jpg)
![στολισμός-γάμου-Αγία-Αναστασία-περισσός-6](http://grgamos.com/wp-content/uploads/2015/01/στολισμός-γάμου-Αγία-Αναστασία-περισσός-6.jpg)
Για περισσότερες φώτο πατήστε εδώ!